Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.592

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 62

Njeriu dhe bota e tij

0 60

Mosdituria

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 77

Jeta ideale

0 54

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 785

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 777

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.120

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 762

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 762

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 758

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 253

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 142

dobrosin

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 354

altin_arlind

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.501

ymeri

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)