Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.586

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 60

Njeriu dhe bota e tij

0 60

Mosdituria

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 76

Jeta ideale

0 50

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 782

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 775

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.078

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 760

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 251

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 141

dobrosin

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 353

altin_arlind

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.494

ymeri

 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)