Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.623

.:Zeshkanja:.

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 357

altin_arlind

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 173

Anessa

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 258

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 145

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 166

altin_arlind

***Vetvrasja***

2 195

HAJRUS

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 266

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 66

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.528

ymeri

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 814

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 808

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.530

ymeri

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.146

ymeri

Jeta ideale

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 79

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 848

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.709

Musli

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.344

ymeri

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)