Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.604

.:Zeshkanja:.

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 355

altin_arlind

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 171

Anessa

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 255

Anessa

***Kremtin apo Varrosje***

1 143

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 162

altin_arlind

***Vetvrasja***

2 192

HAJRUS

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 259

.:Zeshkanja:.

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 64

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.512

ymeri

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 792

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.510

ymeri

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.877

ymeri

Jeta ideale

0 59

Jeta përtej rrjetit

0 77

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.659

Musli

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.087

ymeri

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)