Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.419

.:Zeshkanja:.

Jeta ideale

0 41

Njeriu dhe bota e tij

0 51

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 52

Mosdituria

0 53

Jeta përtej rrjetit

0 66

***Kremtin apo Varrosje***

1 127

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 140

altin_arlind

Shpirti

2 142

°LoVely°

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 157

Anessa

***Vetvrasja***

2 169

HAJRUS

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 213

.:Zeshkanja:.

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 236

Anessa

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 335

altin_arlind

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 672

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 675

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 687

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 696

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 703
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)