Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Jeta ideale

0 55

Shpirti

2 161

°LoVely°

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 171

Anessa

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 253

Anessa

***Vetvrasja***

2 189

HAJRUS

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 251

.:Zeshkanja:.

Jeta përtej rrjetit

0 77

Mosdituria

0 63

Njeriu dhe bota e tij

0 60

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 62

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 160

altin_arlind

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 354

altin_arlind

***Kremtin apo Varrosje***

1 142

dobrosin

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)