Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 796

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.076

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.493

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.494

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.522

ymeri

Numri Juaj Jetesor?

12 1.560

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.623

.:Zєѕнкαηנα:.

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.635

Musli

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.137

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.579

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.704

ymeri

 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)