Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.120

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.501

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.502

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.526

ymeri

Numri Juaj Jetesor?

12 1.573

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.625

.:Zєѕнкαηנα:.

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.645

Musli

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.265

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.761

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.761

ymeri

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)