Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.891

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.848

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.945

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.783

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.820

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.135

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.009

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.223

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 971

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 903

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 939

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 986

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 960

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.008

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 976

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.360

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 954

Numri Juaj Jetesor?

12 2.174

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.370

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 989
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)