Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 981

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.765

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.692

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 890

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 901

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 936

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.648

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.024

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 481

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 453

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 455

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 494

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 456

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 510

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 489

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 696

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 468

Numri Juaj Jetesor?

12 951

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.021

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 477
 • Benutzer online 17

  17 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)