Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.043

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.803

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.522

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.914

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.033

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.469

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 8.231

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.642

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.056

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 991

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.003

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.565

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.042

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.087

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.071

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.477

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Numri Juaj Jetesor?

12 2.551

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.841

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.069
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)