Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.604

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.291

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.872

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.511

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.509

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.541

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.084

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.658

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 763

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 768

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 770

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 831

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.160

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Numri Juaj Jetesor?

12 1.587

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.645

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 791
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)