Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.416

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.636

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.008

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.320

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.327

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.359

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.824

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.461

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 702

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 670

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 675

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 711

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 674

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 729

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 709

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 934

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 686

Numri Juaj Jetesor?

12 1.379

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.448

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 695
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)