Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.390

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.582

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 4.929

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.294

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.300

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.333

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.759

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.434

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 688

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 657

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 662

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 698

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 661

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 716

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 696

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 921

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 673

Numri Juaj Jetesor?

12 1.352

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.422

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 681
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)