Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.004

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.533

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 10.985

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.878

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.973

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.383

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.933

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.567

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.037

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 972

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 984

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.371

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.024

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.074

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.045

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.449

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.023

Numri Juaj Jetesor?

12 2.475

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.774

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.052
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)