Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 718

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.244

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.905

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 634

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 650

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 679

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.938

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 769

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 352

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 325

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 325

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 364

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 327

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 379

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 359

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 555

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 338

Numri Juaj Jetesor?

12 696

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 766

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 348
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)