Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.414

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.632

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.002

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.318

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.325

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.357

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.819

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.459

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 701

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 669

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 674

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 710

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 673

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 728

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 708

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 933

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 685

Numri Juaj Jetesor?

12 1.376

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.446

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 694
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)