Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.410

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.624

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 4.990

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.314

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.321

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.353

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.809

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.455

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 699

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 667

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 672

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 708

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 671

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 726

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 706

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 931

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 683

Numri Juaj Jetesor?

12 1.372

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.442

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 691
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)