Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.346

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.488

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 4.796

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.250

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.255

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.289

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.635

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.389

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 666

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 635

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 640

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 639

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 694

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 674

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 896

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 651

Numri Juaj Jetesor?

12 1.308

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.378

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 659
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)