Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.010

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.585

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.124

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.886

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.978

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.390

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 8.014

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.581

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.038

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 976

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 984

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.410

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.027

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.075

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.049

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.453

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.025

Numri Juaj Jetesor?

12 2.478

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.779

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.055
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)