Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.009

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.821

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.778

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 920

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 929

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 964

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.727

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.054

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 496

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 467

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 470

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 508

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 471

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 524

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 504

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 712

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 482

Numri Juaj Jetesor?

12 979

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.049

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 491
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)