Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.848

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.751

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.503

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.739

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.768

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.043

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.726

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.114

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 941

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 877

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 914

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 952

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 932

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 984

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 952

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.335

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 930

Numri Juaj Jetesor?

12 2.078

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.245

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 954
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)