Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.822

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.715

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.207

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.712

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.736

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.956

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.541

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.033

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 924

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 864

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 900

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 933

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 911

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 970

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 935

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.315

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 912

Numri Juaj Jetesor?

12 2.017

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.171

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 933
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)