Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.419

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.640

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.014

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.322

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.329

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.361

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.830

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.463

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 703

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 672

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 712

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 675

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 731

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 710

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 935

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 687

Numri Juaj Jetesor?

12 1.381

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.450

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 696
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)