Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.076

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 5.014

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.765

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.937

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.072

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.514

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 8.409

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.675

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.069

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.002

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.014

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.704

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.056

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.106

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.087

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.501

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.053

Numri Juaj Jetesor?

12 2.632

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.948

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.088
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)