Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.579

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.009

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.607

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.481

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.486

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.516

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.426

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.629

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 750

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 756

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 755

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 810

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.043

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 769

Numri Juaj Jetesor?

12 1.542

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.618

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 776
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)