Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 185

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 234

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 1.222

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 110

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 130

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 164

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 600

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 238

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 87

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 63

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 60

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 102

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 64

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 113

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 94

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 254

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 72

Numri Juaj Jetesor?

12 172

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 234

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 80
 • Benutzer online 21

  21 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)