Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.963

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.205

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 10.499

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.844

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.931

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.310

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.668

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.456

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.014

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 947

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 966

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.172

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.001

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.052

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.021

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.416

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.003

Numri Juaj Jetesor?

12 2.367

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.640

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.032
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)