Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.894

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.859

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.967

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.784

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.821

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.138

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.017

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.227

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 974

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 904

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 940

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 992

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 962

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.011

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 978

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.361

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 955

Numri Juaj Jetesor?

12 2.175

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.373

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 991
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)