Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.654

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.392

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.534

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.552

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.564

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.648

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.645

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.760

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 787

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 796

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 828

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 863

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.197

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 810

Numri Juaj Jetesor?

12 1.715

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.816

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 824
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)