Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 991

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.785

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.724

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 902

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 911

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 946

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.682

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.035

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 487

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 458

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 460

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 499

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 462

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 515

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 495

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 703

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 473

Numri Juaj Jetesor?

12 961

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.031

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 482
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)