Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.948

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.097

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 10.028

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.837

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.905

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.254

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.489

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.402

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.003

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 943

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 964

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.112

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 996

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.046

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.014

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.402

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 989

Numri Juaj Jetesor?

12 2.327

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.548

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.026
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)