Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.941

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.091

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 9.946

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.834

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.899

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.246

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.458

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.397

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.002

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 940

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 962

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.105

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 994

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.011

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.401

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 988

Numri Juaj Jetesor?

12 2.318

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.534

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.025
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)