Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 688

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.183

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.815

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 604

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 620

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 649

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.861

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 739

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 337

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 310

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 310

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 349

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 312

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 364

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 344

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 539

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 323

Numri Juaj Jetesor?

12 666

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 736

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 333
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)