Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.660

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.401

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.623

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.558

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.571

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.659

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.700

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.775

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 835

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 790

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 866

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 837

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.202

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 813

Numri Juaj Jetesor?

12 1.727

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.839

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 827
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)