Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.366

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.529

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 4.856

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.270

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.275

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.309

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.685

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.410

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 645

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 650

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 686

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 649

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 704

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 684

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 906

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 661

Numri Juaj Jetesor?

12 1.328

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.398

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 669
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)