Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.601

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.279

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.810

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.507

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.507

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.531

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.946

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.652

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 797

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 767

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 765

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 830

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.150

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 780

Numri Juaj Jetesor?

12 1.584

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.627

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 789
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)