Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.607

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.301

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.980

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.517

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.517

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.556

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.167

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.678

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 768

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 774

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 808

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 773

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 836

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.167

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 785

Numri Juaj Jetesor?

12 1.606

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.674

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 799
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)