Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.713

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.537

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 7.429

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.616

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.624

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.745

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.072

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.877

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 877

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 819

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 835

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 869

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 848

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 912

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 874

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.254

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 847

Numri Juaj Jetesor?

12 1.842

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.977

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 861
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)