Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.604

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.291

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.882

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.514

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.511

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.542

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.087

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.659

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 764

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 769

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 804

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 771

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 810

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.161

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Numri Juaj Jetesor?

12 1.591

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.645

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 795
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)