Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 989

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.781

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.718

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 900

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 909

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 944

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.677

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.033

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 486

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 457

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 459

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 498

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 461

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 514

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 494

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 702

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 472

Numri Juaj Jetesor?

12 959

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.029

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 481
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)