Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.013

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.828

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.790

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 924

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 933

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 969

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.738

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.058

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 498

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 469

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 472

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 510

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 473

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 526

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 506

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 714

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 484

Numri Juaj Jetesor?

12 983

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.053

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 493
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)