Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 987

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.777

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.712

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 898

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 907

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 942

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.672

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.031

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 485

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 456

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 458

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 497

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 460

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 513

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 493

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 701

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 471

Numri Juaj Jetesor?

12 957

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.027

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 480
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)