Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 629

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.094

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.634

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 551

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 572

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 603

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.732

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 689

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 308

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 283

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 281

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 321

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 284

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 335

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 316

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 507

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 292

Numri Juaj Jetesor?

12 616

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 685

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 304
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)