Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 651

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.142

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.706

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 573

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 594

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 625

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.787

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 711

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 319

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 294

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 292

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 332

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 295

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 346

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 327

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 520

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 304

Numri Juaj Jetesor?

12 638

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 707

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 315
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)