Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.609

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.304

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.996

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.518

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.518

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.560

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.193

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.682

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 806

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 769

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 775

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 774

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 813

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.168

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Numri Juaj Jetesor?

12 1.612

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.682

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 800
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)