Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.641

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.365

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.291

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.541

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.546

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.616

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.498

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.731

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 822

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 781

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 787

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 821

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 787

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 854

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.187

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Numri Juaj Jetesor?

12 1.663

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.766

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 815
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)