Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.722

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.553

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 7.594

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.624

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.642

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.785

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.183

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.906

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 883

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 820

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 847

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 876

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 857

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 916

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 878

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.263

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 857

Numri Juaj Jetesor?

12 1.863

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.998

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 866
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)