Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 975

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.751

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.674

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 883

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 895

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 930

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.633

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.018

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 478

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 450

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 452

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 491

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 453

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 507

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 486

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 693

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 465

Numri Juaj Jetesor?

12 945

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.015

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 474
 • Benutzer online 44

  44 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)