Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.236

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 6.388

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 13.770

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 2.114

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.252

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.931

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 9.499

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 3.048

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.192

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.091

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.118

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.629

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.158

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.205

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.186

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.652

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.167

Numri Juaj Jetesor?

12 2.979

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 3.484

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.181
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)