Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.642

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.372

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.389

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.545

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.552

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.625

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.551

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.743

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 822

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 790

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 855

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 828

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.190

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Numri Juaj Jetesor?

12 1.677

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.781

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 816
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)